29 grudnia 2014

Gregor Schlierenzauer + Przypominam o konkursie !

Hej ;)
Mam dla was dwie zmiany 
1. Tymczasowy wygląd bloga. Niedługo wyniki konkursu ( nadal możecie brać w nim udział! więcej informacji TUTAJ ! ) na nagłówek i będę musiała zmienić tło, żeby dopasować do nagłowka który wygra, więc na razie ustawiłam białe tło ;) Nowy nagłowek i tło pojawią się niedługo po ogłoszeniu wyników konkursu czyli 2 stycznia. 
2.Od dzisiaj zdjecia będę podpisane (linkiem mojego bloga) :) 

Zanim przejdę do autografu, mam jeszcze pytanie do was. Co sądzicie o wczorajszym przedłużaniu konkursu, który tak czy tak się nie odbyl ? Moim zdaniem zbyt długo to wszytsko trwało i było zbyt niebezpiecznie co widać było przy skoku Marinusa Krausa. 

Teraz już o autografie. Bohaterem postu jest Gregor Schlierenzauer. Chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Jak wiadomo jest rekordzistą co do wygranych w PŚ. 
Autograf pochodzi z wymiany za którą bardzo dziękuje ;) 
W mojej kolekcji jest jeszcze jeden autograf Schlieriego i pojawi sie na blogu w najbliższym czasie :) 

Pozdrawiam :) i pamiętajcie o 17.30 skoki, oby dzisiaj się odbyły :P

5 komentarzy:

  1. Komedia ze strony organizatorów. 3 godziny przeciągać zawody wiedząc że się nie poprawi pogoda. Pozdrawiam, i gratuluję autografu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje ;) I mam małą prośbę, czy możesz usunąć mój blog z linków i dodać na nowo ? Bo kiedy stworzyłam bloga dałam zbyt długą nazwę i brzydko to wygląda. Z góry dzięki ;)
    http://autografy-tali.blogspot.com/ oto ten blog

    OdpowiedzUsuń